ФЕНКЛУБ-"ЛОКО-СФ"
ФЕНКЛУБ-"ЛОКО-ПД"
ФЕНКЛУБ-"ХЕБЪР"-ПАЗАРДЖИК

Sport stream TV-1 Sport stream TV-2 ПРОГНОЗА ЗА ВРЕМЕТО SPORT CHAT ТАРИФА ЗА РЕКЛАМА ПАРТНЬОРИ E-mail

БЕРБАТОВ-НОВИНИ / Отличен Бербатов с първи гол във Висшата Лига на "Олд Трафорд"

Отличен Бербатов с първи гол във Висшата Лига на "Олд Трафорд"
0.00 лева
Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов се включи във фиестата на най-големите играчи на Манчестър Юнайтед и реализира първия си гол с екипа на "червените дяволи" във Висшата лига, за да се нареди до...

Отличен Бербатов
с първи гол
във Висшата Лига на "Олд Трафорд"

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов се включи във фиестата на най-големите играчи на Манчестър Юнайтед и реализира първия си гол с екипа на "червените дяволи" във Висшата лига, за да се нареди до Уейн Рууни и Кристияно Роналдо в голмайсторската листа при изразителната победа с 4:0 над новака Уест Бромич. Преди това той асистира на английския национал Уейн Рууни, за да открие намиращият се в невероятна форма английски национал резултата срещу барикадиралия се в собствената си половина тим от Бирмингам. След това Рууни намери Роналдо, за да направи другият суперкласен играч на "червените дяволи" 2:0 с плътен удар по тревата. Тогава дойде и моментът на Бербо, който в 73-ата минута с удар отблизо разстреля Карсън за крайното 3:0, след като центриране на Нани от лявото крило се отклони в играч на гостите и попадна на крака му. В самия край на мача Нани оформи крайното 4:0 след прекрасна комбинация, в чиято основа отново бе Бербатов.

Бербо направи поредния си силен мач за отбора от "Олд Трафорд" и в 55-ата минута по прекрасен начин асистира на най-добрия в този мач Уейн Рууни за първия гол в срещата. През първата част нашият национал бе зорко охраняван от отбраната на гостите, която бе многобройна в собствената си половина и не оставяше никакви пространстра за атаки на английския шампион. Въпреки това Рууни вкара гол за домакините, но той бе отменен от рефера Марк Холси заради спорно нарушение на Уаза срещу холандския младежки национал Джани Цуйферлун.

След почивката домакините успяха да пробият бетона на Уест Бромич благодарение на отличната комбинация между Берба и Рууни в 55-ата минута и това им даде допълнително самочувствие и лекота в отиграванията. До края на мача Роналдо, Бербатов и Нани вкараха по един гол, за да оформят успеха на домакините и да затвърдят добрата форма, в която се намира отбора.

След двата неуспеха в първите три мача от шампионата, Ман Юнайтед записа само победи, за да излезе на четвърто място в класирането с 14 точки. "Червените дяволи" са и с мач по-малко, който може да ги изведе на три точки зад Ливърпул и лидера Челси.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - УЕСТ БРОМИЧ 4:0 (0:0)
1:0 - Рууни (55)
2:0 - Роналдо (69)
3:0 - Бербатов (72)
4:0 - Нани (90)
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Ван дер Сар, Рафаел (65-Невил), Фърдинанд, Видич, Евра (35-О'Шей), Роналдо, Гигс, Флетчър, Парк (70-Нани), Рууни Бербатов
УЕСТ БРОМИЧ: Карсън, Цуйферлун, Донк, Олсон, Робинсън, Морисън, Корен (72-Моор), Борха Валеро, Грийнинг, Брънт, Беднар (53-Милър)
ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Цуйферлун (Уест Бромич)